Jak urządzić salon?

Kiedy planujemy wystrój salonu powinniśmy pamiętać, że salon to nie tylko wygodna kanapa lub fotel, najlepiej bujany, ale i mnóstwo drobiazgów, które tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca i sprawiają, że chcemy tam jak najczęściej i jak najdłużej przebywać.

Dlatego tez lepiej zadbać o to zawczasu i tak zaplanować wystrój salonu, żebyśmy zarówno my, jak i nasi goście czuli się tam naprawdę dobrze. Przecież wystrój salonu to także dywan lub wykładzina. Jakieś miękkie coś, na czym będziemy mogli położyć stopy. To ciekawe zwłaszcza dla gości, którzy najczęściej przychodząc do nas do domu zdejmują buty. Niektórzy jednak nie decydują się na nic takiego i eksponują w salonie tylko i wyłącznie solidną i piękną zarazem drewniana podłogę.

Salon to również obicia – foteli i kanapy oraz zasłony na oknach, firanki i rolety. Wszystko utrzymane w preferowanej przez nas kolorystyce. Takie, żeby pasowało i żeby było przyjemne dla oczu. Po prostu chcemy się w salonie dobrze czuć, skoro to miejsce, gdzie przebywamy aby się zrelaksować. Warto też aby salon urządzić sobie w takim miejscu, gdzie wpada dużo słońca bo to o wiele przyjemniej siedzieć w nasłonecznionym pokoju w letni dzień niż w ciemnym.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge