Salon, ważne miejsce.

Okazuje się, ze salon, jako centralne miejsce w każdym domu powinien być bardzo dobrze rozplanowany, a jego wystrój to coś, nad czym należy się naprawdę zastanowić. Zwłaszcza kiedy mamy małe mieszkanie i salon spełnia różne funkcje, bo czasem jest także sypialnia, a nawet sypialnią dla gości.

Dlatego tez wystrój salonu warto dobrze rozplanować. Trzeba zadbać o to, aby był funkcjonalny i wygodny. Bowiem zazwyczaj w takim salonie przebywamy bardzo często i długo. W salonie ogląda się telewizję, samemu albo z rodziną, albo ze znajomymi gdy leci mecz reprezentacji lub w zawodach startuje Justyna Kowalczyk. W salonie można także usiąść i poczytać książkę czy gazetę albo po prostu wyciągnąć się w fotelu lub na kanapie, żeby porozmawiać z przyjaciółką czy mężem.

Dlatego wystrój salonu powinien uwzględniać wszystkie te kwestie. Czyli przede wszystkim warto, aby była tam wygodna kanapa lub fotele. Dobrze by było żeby narzuty pasowały do koloru ścian, a kolor ścian współgrał z firanami, zasłonami lub żaluzjami. Wszystko to składa się na wystrój salonu. Bowiem te czynniki muszą być odpowiednio wyważone i dobrane tak, aby tworzyły spójną całość. Wtedy mamy ochotę w takim salonie przebywać jak najdłużej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge