Urządzanie salonu to wyzwanie.

Kiedy mamy się wprowadzić do naszego nowego, często wymarzonego od dawna, domu, wówczas rozbudza nam się wyobraźni i włącza syndrom projektanta wnętrz. Szukamy w Internecie, w sklepach, na targach staroci przedmiotów, które wzbogaca nasze mieszkanie.

Często zaczynamy od salonu, bowiem jego wystrój jest czymś naprawdę bardzo ważnym. Salon to centralny punkt każdego mieszkania. Zazwyczaj wybieramy na salon największe pomieszczenie w domu i chcemy go później wypełnić ładnymi, dobrze dobranymi przedmiotami. Dlatego tez warto zastanowić się nad tym, jak powinien przebiegać wystrój salonu. Otóż zaczynamy od ścian i podłogi. Stanowią one rdzeń salonu. Powinny być odpowiedniej jakości – podłogi i odpowiedniego koloru – ściany. Podłoga w salonie zawsze dobrze będzie wyglądać kiedy jest drewniana. Szlachetne, lite drewno nadają takiemu miejscu przytulności i sprawia, że jest tam nam bardzo przyjemnie. Jeśli chodzi za to o kolor ścian to tutaj jest całkowita dowolność, wszystko zależy od tego, jakie kolory lubimy i wśród jakich czujemy się dobrze. Do tego potem dobieramy odpowiednie meble.

Mebli jest wiele rodzajów, są bowiem przeróżne style i wszystkie one są dobre, ale to, co ustawimy zależy od tego, co nam się najbardziej podoba. Do tego dobieramy żaluzje lub zasłony, a czasem rolety oraz różne inne dodatki, jak lampy i bibeloty, obrazy lub zdjęcia na ścianach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge