Zmiany w salonie!

Kiedy chcemy coś zmienić w mieszkaniu często zaczynamy od salonu. Przez to, że w tym pomieszczeniu spędzamy dość dużo czasu to często nam się ono nudzi i chcielibyśmy czegoś nowego. Czegoś co będzie oryginalne i ładne. Więc kiedy nadchodzi wiosna, albo jakiś moment przełomu zaczynamy rozważać zmianę wystroju salonu.

Nie ejst to takie trudne, bo wcale nie trzeba robić generalnego remontu, wystarczy kilka sztuczek, kilka chwytów, kilka drobiazgów lub pociągnięć pędzlem, aby nasz salon stał się zupełnie innymi miejscem.

Jeśli bowiem chodzi o wystrój takiego miejsca, jak salon to mamy naprawdę wiele możliwości. Możemy zmienić meble, albo nawet nie wymieniać mebli, ile zmienić obicia w meblach, kupić nowe narzuty i okaże się, że nasz salon wygląda inaczej. Możemy zdecydować się na bardziej radyklany krok jeśli chodzi o wystrój salonu i przemalować ściany. A możemy zrobić to mniej spektakularnie i przemalować tylko jedną. Wówczas także osiągniemy efekt. Możemy dokupić coś, co sprawi, że salon nabierze zupełnie nowej formy, np. jakaś piękną, zwracająca na siebie uwagę lampę stojącą. Wtedy nagle okazuje się, że to niby nasz stary salon, ale jednak odrobine inny. Jest wiele takich możliwości jeśli chodzi o nowy wystrój salonu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge